Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej novostavby 4+kk

Antonína Václavíka, 763 26 Luhačovice, Česko
cena na vyžádaní

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Moderní bydlení pro 21. století v těsné blízkosti lázeňské promenády v Luhačovicích a také přehrady Pozlovice.

Nově navržena novostavba řadových rodinných domů se bude nacházet po pravé straně ul. Antonína Václavíka před zatáčkou směřující k Hotelu Pohoda.

Nabízíme na prodej novostavbu řadového dvoupodlažního rodinného domu o velikosti 4+kk se zahrádkou a parkováním pro dvě auta. Nabízený dům je součástí čtyřdomku s užitnou plochu 115 m2 + 34 m2 terasy.

V 1. NP se nachází vstup, který je řešen přes zádveří s přístupnou komorou pro ukládání sezónních potřeb. Ze vstupní chodby je přístupné schodiště, samostatné WC a ložnice. Obytná, otevřená část je tvořena kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Na obývací pokoj navazuje venkovní terasa.

V 1.P.P jsou dvě ložnice se šatnami, koupelna a WC. Na ložnice navazuje terasa orientovaná jihovýchodním směrem do zahrady s výhledem na les.

Celková plocha parcely je 260 m2.

Součástí standardu jsou různé alternativní zdroje, jako je teplovodní podlahové topení, které zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch-voda. Na zelené střeše bude nachystána příprava pro FVE panely na výrobu elektřiny.

Lokalitou je místo jako stvořené pro odpočinek, ale přitom budete mít v pěší vzdálenosti vyhlášené minerální prameny lázní Luhačovic, kolonádu s nezaměnitelnou atmosférou nebo krásnou procházku kolem přehrady, kam se dostanete za malou chvilku.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Obec: Luhačovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika