Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej komerční nemovitosti v Luhačovicích

Pod Léštím, 763 26 Luhačovice, Česko
9.990.000 Kč

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru lázní Luhačovic.

Jedná se o rozlehlou stavbu na pozemku o velikosti 435 m2, která se nachází v klidné uličce v centru města.

Stavba prošla zásadní a rozsáhlou rekonstrukcí během posledních deseti let.

 

V přízemí se nachází tři místnosti, které je možné využít pro bytové, kancelářské nebo skladovací účely. Dále je  sociální zařízení ( WC a sprcha), technická místnost ve které je plynový kotel ústředního topení a ohřevu TUV pro celý objekt a prostorná chodba se vstupem na zahradu.

Dispozice prvního nadzemního podlaží: Vstupní chodba se schodištěm a prostorná hlavní místnost s barem nyní fungující jako vinárna ( kapacita 40 osob), reprezentativní společenská místnost, samostatná kuchyně, která je kompletně vybavena nerezovým zařízením, samostatné toalety. Nad celým prvním podlažím se ještě nachází využitelná půda.

 

Ve dvorním traktu budovy je vybudováno posezení s altánem, které má velmi příjemné soukromí mezi budovami. Plocha zahrady je cca 200 m2. Užitná plocha domu je cca 250 m2.

 

Dům prošel v roce 2010 velkoryse pojatou rekonstrukcí. Nyní je neobývaný, vyklizený, připravený k dispozici novému majiteli. Dům se nabízí včetně kompletního vybavení. 

 

Nabízená nemovitost, má víceúčelové možnosti a je vhodná jako sídlo menší firmy s dostatečným zázemím včetně skladových prostor, nebo je zde možné provozovat vinárnu s bytovým zázemím, případně zde může být i zdravotnické zařízení (praktický lékař, zubař, doktor apod.)

Energetická náročnost budovy G – štítek nedodán. Pro více informací volejte 737030995

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Obec: Luhačovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika