Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej stavebního pozemku ve Slušovicích

Cirón, 763 15 Slušovice, Česko
v RK

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 5771 m2, které jsou dle územního plánu, zastavitelné plochy pro bydlení individuální.

Parcely jsou v blízkosti centra města Slušovice, ale zároveň poskytují klid a krásný výhled do okolí.

Mírně svažitý pozemek se západní orientací má šířku cca 50 m a délka podél komunikace je cca 115 m. Pozemky jsou přístupné z asfaltové obecní komunikace a svou velikostí i polohou jsou ideální pro výstavbu samostatně stojících RD, kterých by na pozemku mohlo vzniknout až 8.

Lokalita je ideální investicí pro developerský projekt firmou, která by byla schopna celou výstavbu realizovat a poté prodávat jednotlivé rodinné domy.

Elektřina je na hraně pozemku. Kanalizace je vedena podél celé spodní části pozemku. Řád vody končí cca 50 m od pozemku. Plyn je vzdálen cca 140 m.

Regulace dle ÚP:  Možná zastavitelnost 50%.

Rodinné domy nejvýše 2. nadzemní podlaží + podkroví.

Minimální velikost stavebního pozemku je 600 m2.

Tato oblast je velmi žádanou lokalitou díky pěkné přírodě, ale i pěší blízkostí do centra města. Město Slušovice nabízí pro obyvatele veškerou občanskou vybavenost. Je zde k dispozici, škola, školka, obchody, zastávka MHD, pracovní příležitosti i možnosti pro volnočasové aktivity. Má velmi dobrou dostupnost do města Zlína cca nebo Vsetína do cca 20 min cesty autem. Pro více informací volejte 737030995.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Obec: Slušovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika