Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej podílu ½ historické vily v Luhačovicích

Masarykova, 763 26 Luhačovice, Česko
na dotaz v RK

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme k prodeji id. ½ podílu historické vily v samotném centru Luhačovic. Jedná se o stavbu z roku 1897, kterou zde v Luhačovicích projektoval hradišťský stavitel Julius Koop k rodinnému bydlení, ubytování pro hosty nebo i komerčnímu využití.  Dle historických pramenů si zde několik pokojů pronajímal Dr. Schön, který zde v létě provozoval lékařskou ordinaci.

Jedná se o třípodlažní dům s velkorysým počtem pokojů,  zahradou, garáží a druhým rodinným domkem, který stojí v zadní části pozemku.

V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyně, prostorný obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna, WC, technická místnost a garáž – do všech místností se vstupuje z chodby. Navazuje na ni rovněž schodiště vedoucí do druhého nadzemního podlaží.

V druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici čtyři pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost.

Ve třetím podlaží jsou pak dvě letní místnosti a prostorná slunná terasa.

Dům má obdélníkový půdorys, zděné přízemí a hrázděné patro. Střecha je sedlová s trojúhelníkovým bednícím štítem. Fasáda je z břízolitové omítky v kombinaci se zdobnými dřevěnými prvky. Dům je napojený na všechny inženýrské sítě – elektřina, plyn, kanalizace. Topení v domě je plynové ústřední. 

V zahradě se nachází ještě další novodobá budova, která je kolaudována jako rodinný dům a sloužila jako samostatná bytová jednotka 1+1 (včetně sociálního zázemí). Domek je podsklepen a sklepní prostor je rozdělen na dva samostatné sklepy.

Dům je nevystěhován a bude nutné provést celkovou rekonstrukci. Nabízí se zde mnoho účelů využití: apartmány, vícegenerační bydlení nebo prestižní sídlo firmy.  

Celková plocha pozemku je 516 m2, zastavěná plocha pozemku je 285 m2. Výměra zahrady je 231 m2.    

Energetická náročnost budovy je G – štítek nedodán.

Pro více informací volejte 737030995 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Přílohy

  • Obec: Luhačovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika