Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej vily v Luhačovicích

Slunná, 763 26 Luhačovice, Česko
cena na vyžádání

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme k prodeji vilu Berounku ve vyhledávané lokalitě ul. Slunná v Luhačovicích. Vila je postavena na klidném a slunném místě s krásným výhledem do lázní a okolí, pěší chůzí vzdálena od centra 5-10 minut. Nemovitost je třípodlažní s celkovou užitnou plochou cca 496 m2. V prvním nadzemním podlaží, které bylo užíváno manželským párem, se nachází vstupní hala s točitým schodištěm vedoucím do 2. NP a 1. PP. Z této haly se vstupními dveřmi vchází do chodby, ze které jsou vstupy do jednotlivých místností (prostorný obývací pokoj s výhledem, krbem a jídelnou, kuchyně se spížkou, ložnice s koupelnou a šatnou, samostatné WC s umyvadlem, menší obývací pokoj, který je propojen s velkým obývacím pokojem posuvnými dveřmi). Vstupní hala je také propojena chodbičkou s garáží pro 2 auta.

V druhém nadzemním podlaží byly rodinám dvou dcer k dispozici dva pokoje s balkony a dvě ložnice, společná kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC s umyvadlem.  Jeden z balkonů byl v roce 2018 zastřešen zimní zahradou.

V prvním z části podzemním podlaží (dům je ve svahu) se pak nachází krytý bazén vyhřívaný solárními kolektory oddělený stěnou s mozaikou od převlékárny s koupelnou a WC, dále kotelna a technické místnosti, včetně sklípku s posezením. Ze sklípku, z chodby a bazénu jsou přímé vstupy na terasu a zahradu. Na konci terasy se nachází pergola s místností. Přívod vody do pergoly je toho času zastaven, venkovní kohoutek se nachází na fasádě domu na terase. Elektřina je do pergoly zavedena. Na pergole i v zahradě se nachází osvětlení.

Vila byla postavena v roce 1997 z cihlových bloků Ytong o rozměru 40 cm a pálených cihel, v průběhu užívání byly na nemovitosti provedeny spíše udržovací práce. Dům je v prvním podlaží vytápěn podlahovým topením s el. odporovými dráty, v druhém patře zajištují ohřev přímotopy. Vila má k dispozici vyhřívání příjezdové cesty a vyhřívání okapů. Pro vyhřívání bazénu a teplé vody jsou k dispozici solární panely umístěné na střeše. Střecha je sedlová z mědi. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci i vodu, elektřina 220/380V, plyn není zaveden, přípojka je dostupná u hranice pozemku. V obývacích místnostech jsou podlahy dřevěné, v ostatních je dlažba. K domu patří zahrada s terasou o velikosti cca 600 m2. Celková velikost pozemku je 929 m2. Dům je vhodný k víceúčelovému využití, a proto doporučujeme prohlídku. Energetická náročnost budovy G -štítek nedodán. Pro více informací volejte 737030995.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Obec: Luhačovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika