Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodej domu 6+2 v Luhačovicích – Polichno

Polichno 13, 763 41 Luhačovice, Česko
3.781.000 Kč

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům v Luhačovicích – Polichno.

Prostorný rodinný dům, který je možné využít jako dvougenerační bydlení má dispozici 6+2.

Z hlavního vchodu se dostaneme do chodby ze které je pak možné vejít do přízemní bytové jednotky, kde se nachází kuchyně s jídelnou, dva průchozí pokoje, koupelna a WC. Po schodišti můžeme jít do prvního podlaží, kde je větší bytová jednotka o dispozici 4+1. Z přízemní chodby se prochází také do prádelny, kotelny a technických místností, které jsou využívány jako úložný prostor pro tuhá paliva aj.  Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva případně je možné použít plynový kotel.

Dům bude po dohodě vyklizen nebo může zůstat zařízen původním nábytkem. Část domu před časem prošla rekonstrukcí, kdy se provedla rekonstrukce vrchní koupelny, zateplení stropu a došlo k výměně plastových oken. Půdní prostor není obytný.  Dům má k dispozici garáž, kryté parkovací stání a prostornou zahradu o výměře 1220 m2, která je z části na rovině a z části ve svahu nad domem se západní orientací.

Napojení na IS: vlastní studna s možností napojení na veřejný vodovod, elektřina 220/400 V, kanalizace – septik, plyn zaveden.

Dům je vhodný pro bydlení, pronájem nebo podnikání v klidné části Luhačovic s velmi dobrou dostupností do Zlína i Uherského Brodu.

Energetická náročnost domu je G-štítek nedodán. Pro více inforamcí volejte 737030995.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Přílohy

  • Obec: Luhačovice
  • Okres: Zlín
  • Země: Česká republika