Masarykova 655

763 26 Luhačovice

737 030 995

luhareality@seznam.cz

Prodáváme nemovitost

Prodáváme nemovitost
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Prodáváte nemovitost a sháníte typy jak nejlépe prodat? Přečtěte si následující článek a zjistíte jak z prodeje nemovitosti vytěžit maximum.

Základem je zvolit správnou cenu

Z našich zkušeností mnoho majitelů má zcela nereálné představy o hodnotě jejich nemovitosti. Často se shlédli v cenách v rozmezí let 2005 – 2007, kdy se prodávala velmi draze i nemovitost ve špatné lokalitě nebo nízké kvality. Tyto časy jsou ale dávno pryč a není jisté, že se ještě někdy vrátí.

Pro posouzení ceny je nejlepší sledovat inzeráty ve vaší lokalitě. Na základě nabízených cen a rychlosti prodeje dané nemovitosti můžete usoudit hodnotu vaší nemovitosti. Avšak mějte na paměti, že každá budova či pozemek je unikátní a má jen takovou hodnotu jakou je někdo ochotný zaplatit!

Připravte se na vyjednávání

V inzerované ceně je důležité nechat si prostor pro vyjednávání s případným kupcem. Doporučujeme zvolit taktiku při rychlém jednání sleva například 50 000Kč. Vytvoříte tak tlak na kupujícího, který je konfrontován s časově omezenou nabídkou a má zájem se rychle rozhodnout.

Rekonstrukce se před prodejem většinou nevyplatí

Ze zkušeností realitních makléřů vyplývá, že rekonstrukce nemovitosti a její následný prodej nezvýší o moc konečnou cenu a většinou se tedy nevyplatí. Naopak je ale doporučováno mít svou nemovitost dobře udržovanou. První dojem často u kupců rozhoduje. Doporučujeme provést například nátěry dveří, zárubní či výmalbu místností. Za pár korun tak můžete hodnotu vaší nemovitosti zvýšit o desítky tisíc. Samozřejmě to neplatí vždy.

Zkuste se projít vaší nemovitostí a vžít se do role kupce nebo si pozvěte známého, který vám pomůže identifikovat drobnosti, které mohou váš dům, byt či pozemek znatelně pozdvihnout.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Related posts

Informace pro poplatníky daně z nemovitosti

Informace pro poplatníky daně z nemovitých věcí ohledně podání daňového přiznání k...

Více

Cesta k hypotéce se komplikuje

Hypoteční sazby přes mírný nárůst pokračují ve stagnaci. Průměrná nabídková sazba...

Více

Daň z nemovitosti

Co je předmětem přiznání daně z nemovitosti? pozemky (eviduje je katastr...

Více

Join The Discussion